Harry Potter RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter RPG forum

Volite HP? Ili možda ne? Volite RPG? Ili ne? Svejedno! Bilo da volite ili ne volite, ovo je mesto za vas! Dobrodošli!!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kojem liku ste najslicniji?

Ići dole 
2 posters

Kojem liku ste najslicniji
Harry
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ron
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap50%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Hermione
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap50%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Draco
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Luna
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fred ili George
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ginny
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neville
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Percy
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neko drugi
Kojem liku ste najslicniji? I_vote_lcap0%Kojem liku ste najslicniji? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 2
 

AutorPoruka
iwanyca96

iwanyca96


Broj poruka : 9
Galeoni : 15
Datum upisa : 28.07.2012

Kojem liku ste najslicniji? Empty
PočaljiNaslov: Kojem liku ste najslicniji?   Kojem liku ste najslicniji? EmptyUto Jul 31, 2012 10:20 am

Ovde napisite koga smatrate sebi najslicnijim likom Smile
Nazad na vrh Ići dole
lida♥

lida♥


Broj poruka : 21
Galeoni : 29
Datum upisa : 14.07.2012

Kojem liku ste najslicniji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kojem liku ste najslicniji?   Kojem liku ste najslicniji? EmptyUto Avg 07, 2012 1:39 pm

Pa najvise Ron i HArry
I ja imam oziljak moj je slicnog oblika Sad
Nazad na vrh Ići dole
iwanyca96

iwanyca96


Broj poruka : 9
Galeoni : 15
Datum upisa : 28.07.2012

Kojem liku ste najslicniji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kojem liku ste najslicniji?   Kojem liku ste najslicniji? EmptyPet Avg 10, 2012 10:17 am

Ja sam Hermioni jer smo u skoli slicne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kojem liku ste najslicniji? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kojem liku ste najslicniji?   Kojem liku ste najslicniji? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kojem liku ste najslicniji?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Harry Potter RPG forum :: O HP-u :: Likovi-
Skoči na: